Kontakt ne demek? Kontakt nedir? Kontakt anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   Kontakt

   Türkçe

   Hukuk Terimleri


   İrtibat, ilişki, ilgi.

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Kontakt

   Türkçe

   e {kon'takt} r ilişki; kontak, temas, değme.

  • Türkçe

   [der] ilişki, temas; kontak

  • Türkçe

   m temas, dokunma, kontak(-t); ~ aufnehmen (mit) b-le temas etm.; temasa gecmek; ^ gewinnen yanasmak; in ^ stehen (mit) b-le temasta bulunmak 2ann fig. kapall kutu; soguk, pisink 9freudig girgin -schalen pl. s. Haftschalen, -stange / el. troley

  • Türkçe

   (e.) (r.) (kon'takt)
   ilişki; kontak, temas, değme

Lehçe  Lehçe » Türkçe Türkçe
  • Lehçe

   kontakt

   Türkçe

   değme

  • Türkçe

   temas

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.