Koch ne demek? Koch nedir? Koch anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   Koch

   İngilizce

   n. family name; Robert Koch (1843-1910), German doctor and bacteriologist, discoverer of the bacteria associated with tuberculosis, winner of the Nobel Prize in Physiology or Medicine in 1905

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Koch

   Türkçe

   ..e {koh} r aşçı.

  • Türkçe

   [der] aşçı

  • Türkçe

   m asci; e-n ^ haben asci kullanmak; Viele Köche verderben den Brei. Spr. Asci cok oldugu yefde corba bozulur. Spr. Horoz cok olan yerde sabah gec olur. Spr. Nerede cokluk orada bokluk. Spr. -birne / kompostoluk armut -buch n yemek kitabi -butter/sadeya&; Urfa yagi ^en l. pis(ir)mek, kayna(t)mak 2. fig. (überfließen) tas-mak 3. fig. (wütend sein) hiddetinden köpürmek; Was soll ich heute ^? Bugün ne yemek yapsam? Es wird überall mit Wasser gekocht. Spr. Nereye varsan okka dörtyüz dirhem. Spr.; gekochter Fisch Alaslama balik 9end.heiß: -es Wasser kaynar sn -er m (Gerät) l. ocak 2. (für türk. Kaffee) cezve

  • Türkçe

   (..e) (r.) (koh)
   aşçı

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.