Hirsch ne demek? Hirsch nedir? Hirsch anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   Hirsch

   İngilizce

   n. family name

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Hirsch

   Türkçe

   e {hirş} r geyik.

  • Türkçe

   [der] erkek geyik

  • Türkçe

   m 20. erkek geyik; hona -antilope / zo. Afrika kara-casi -eher m zo. Hint domuzu -Tanger m avci bicagi -hom n geyik öoynuzu -hornsalz n ehem. nisadir kayma^i; amonyum karbonati -käfer m zo. geyik böcegi: makasli-böcek; yerese^i -kalb n geyik yavrusu -kuh/disi geyik; burcin, meral -leder n güderi -trüffel / bot. sigir mantan -ziegenantilope / kara antilop -zunge / bot. ciyan otu; geyikdili -zungenfarn m bot. fil kula^i egreltiotu Hirse f bot. dan -brei m dan bulamaci; Wer Unglück haben soll, bricht den Finger im ^. Spr. Onmadik haciyi deve üstüne yilan sokar. Spr.

  • Türkçe

   (e.) (r.) (hirş)
   geyik

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.