Artemis ne demek? Artemis nedir? Artemis anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   Artemis

   Türkçe

   Mitoloji sözlüğü


   Zeus ile Leto'nun kızı. Apollon'un kız kardeşi. Kardeşinden bir kaç dakika önce doğup Apollon'un doğumu sırasında annesine yardım etmiş.

Türkçe  Türkçe » İngilizce İngilizce
  • Türkçe

   Artemis

   İngilizce

   (N.)
   Artemis, moon goddess identified with hunting and the moon (Greek Mythology)

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   Artemis

   İngilizce

   n. moon goddess identified with hunting and the moon (Greek Mythology)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   Artemis

   Türkçe

   (N.)
   Artemis [mit.]

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   ARTEMIS

   Türkçe

   (Diana)- Goddess of the moon, the hunt, chastity, and fertility

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.