zilal ne demek? zilal nedir? zilal anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   Zılal

   Türkçe

   Osmanlıca


   (Zıll. C.) Gölgeler.

  • Türkçe

   zılâl

   Türkçe

   Osmanlıca


   gölge.

  • Türkçe

   Zilal

   Türkçe

   Osmanlıca


   (Zelil. C.) Hor ve hakir olanlar. Zeliller.

  • Türkçe

   zilâl

   Türkçe

   Osmanlıca


   gölgeler.

  • Türkçe

   zilal

   Türkçe

   Osmanlıca


   (Zıll. C.) Gölgeler

  • Türkçe

   Osmanlıca


   (Zelil. C.) Hor ve hakir olanlar. Zeliller

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.