mull over ne demek? mull over nedir? mull over anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   mull over

   İngilizce

   v. contemplate, think deeply about something

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   mull over

   Türkçe

   (V.)
   derin düşünmek, düşünüp taşınmak, uzun uzadıya düşünmek

  • Türkçe

   üzerinde düsünmek

  • Türkçe

   İngilizce Deyimler Sözlüğü


   mull sth. over

   uzun uzadiya dusunmek.

  • Türkçe

   düşünüp taşınmak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.