Kai ne demek? Kai nedir? Kai anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   kai

   İngilizce

   n. (Informal) food (term used in New Zealand)

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Kai

   Türkçe

   s {kay} r rıhtım.

  • Türkçe

   [der] rıhtım

  • Türkçe

   m nhtim -anlagen pl. nhtim tesisati 2en (Rahen) naut. alabora etm. -gebühr / nhtim resmi

  • Türkçe

   (s.) (r.) (kay)
   rıhtım

Japonca  Japonca » Türkçe Türkçe
  • Japonca

   kai

   Türkçe

   kat; midye

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.