zeytun ne demek? zeytun nedir? zeytun anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   zeytun

   Türkçe

   Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü


   < Ar. zeytûn: zeytin

  • Türkçe

   Osmanlıca


   Zeytin

  • Türkçe

   zeytün

   Türkçe

   Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü


   Zeytin

  • Türkçe

   Zeytun

   Türkçe

   Osmanlıca


   Zeytin.

Türkçe  Türkçe » Kazakça Kazakça
  • Türkçe

   zeytün

   Kazakça

   zäytun

Azerice  Azerice » Türkçe Türkçe
  • Azerice

   zeytun

   Türkçe

   zeytin

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.