sous ne demek? sous nedir? sous anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   söüş

   Türkçe

   Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü


   Haşlanmış et.

  • Türkçe

   Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü


   Düğünde güveye arkadaş ve akrabalarının verdikleri armağan

Azerice  Azerice » Türkçe Türkçe
  • Azerice

   sous

   Türkçe

   salça

Fransızca  Fransızca » Türkçe Türkçe
  • Fransızca

   sous

   Türkçe

   alt

  • Türkçe

   altına, altında, altından

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.