nah ne demek? nah nedir? nah anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   nah

   Türkçe

   Güncel Türkçe Sözlük


   e. İşte: “Birader, bir ağızlık kullanıyor, nah, asgari bir endaze boyunda...” -A. İlhan.

  • Türkçe

   Osmanlıca


   f. Göbek

  • Türkçe

   Nah

   Türkçe

   Osmanlıca


   f. İp, ince ip. * Tel. * Halı, kilim.

Türkçe  Türkçe » İngilizce İngilizce
  • Türkçe

   nah

   İngilizce

   see na.

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   nah

   Türkçe

   {na:} yakın.

  • Türkçe

   yakın

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.