mein ne demek? mein nedir? mein anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   Mein

   Türkçe

   Osmanlıca


   Ağlanacak ve inlenecek yer.

  • Türkçe

   mein

   Türkçe

   Osmanlıca


   Ağlanacak ve inlenecek yer

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   mein

   Türkçe

   {mayn} benim.

  • Türkçe

   benim

  • Türkçe

   benim; ^ Buch kitabim; -e vielen Freunde sayisi cok olan dostlanm; -es Wissens bildigime göre; dieser ^ Sohlt iste bu oglum; Die Ehre ist ganz auf -er Seite. §eref ta-mamen bendenize (od. bana) aittir. die °en benimkiler, bizimkiler; ailem efradi; ~ und dein nicht unterscheiden können euph. calmak, asirmak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.