liegenlassen ne demek? liegenlassen nedir? liegenlassen anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   liegenlassen

   Türkçe

   {'li:gınıasın} (bir yerde) bırakmak, unutmak; el sürmemek, dokunmamak; (bir işi) sermek.

  • Türkçe

   (bir yerde) bırakmak, unutmak; sürüncemede bırakmak

  • Türkçe

   l. (vergessen) bsi bir yerde unutmak 2. (nicht anrühren) bse el sürmemek 3. (aufgeben) kendi haline birakmak 4. (Arbeit) isi sermek; yüzüstü birakmak 5. (Angelegenheit) sürüncemede birakmak; asmak; Denken Sie nur ja nicht, ich hätte Ihre Sache einfach ~; ich will nur die richtige Zeit abwarten, tsinizi savsakladim san-mayimz, vaktini (od. esref saatini) bekliyorum

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.