langsam ne demek? langsam nedir? langsam anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   langsam

   Türkçe

   {lengst} çoktan.

  • Türkçe

   yavaş

  • Türkçe

   l. yavas 2. (bei der Arbeit) eline agir; gevsek 3. (schwerfällig) cekitasi gibi; hantal 4. (allmählich) yavas yavas; derece derece; gittikce; (gün) gectikce; gitgide; ^ vorgehen (bei e-r Arbeit) bir isi agirdan almak; ^ dahingehen kör kör yürümek; ^/ Yavas yavas l F: Yapyap! ^ nachlassen (z. B. Sturm) perde perde hafiflemek; Dieses Schiff fährt ^. Bu gemi yolsuzdur. ~ und deutlich sprechen tane tane söylemek; ^ aber sicher f Erisir menzili maksuduna aheste giden. ^ und bedächtig fistikl makam; -er werden yavaslamak ^keit / yavaslik, a^irlik, gevsek-lik, bataet

  • Türkçe

   ('langza:m)
   yavaş

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.