kredit ne demek? kredit nedir? kredit anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Kredit

   Türkçe

   kredi

  • Türkçe

   e {kre'di:t} r kredi.

  • Türkçe

   [der] kredi; saygınlık, itibar

  • Türkçe

   m kredi; (malt) itibar; avans; t-n ^ eröffnen kredi acmak; ^ genießen itiban olm.; bir yerde kredisi olm.; auf ~ veresiye -abkommen n kredi itiläfi -bank / kredi bankasi -briet m kredi mektubu; akredtif °fähig malt itiban saglam -geschäft n kredi muamelesi ~ieren (j-m et.) bsi b-nin matlubuna kaydetmek; kredi vermek -volumen n kredi hacmi 2würdig muteber -Würdigkeit / malt itibar

  • Türkçe

   (e.) (r.) (kre'di:t)
   kredi

Azerice  Azerice » Türkçe Türkçe
  • Azerice

   kredit

   Türkçe

   kredi

Kazakça  Kazakça » Türkçe Türkçe
  • Kazakça

   kredït

   Türkçe

   kredi

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.