kick off ne demek? kick off nedir? kick off anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   kick off

   İngilizce

   opening kick in a football game; beginning action, promotion

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   kick off

   Türkçe

   başlama vuruşu yapmak, oyunu başlatmak, başlamak, girişmek, nalları dikmek

  • Türkçe

   1. futbol oyuna başlamak. 2. argo nalları dikmek, mortoyu çekmek, ölmek.

  • Türkçe

   (futbol) maça baslamak, baslatmak

  • Türkçe

   v.oyuna başla:n.başlama vuruşu

  • Türkçe

   başlamak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.