kaum ne demek? kaum nedir? kaum anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   kaum

   Türkçe

   s {'kaugumi} r çiklet.

  • Türkçe

   hemen hemen değil, pek az; güçlükle, güçbela, dara dar

  • Türkçe

   l. hemen hemen degil; pek az; ancak 2. (knapp) gücbelä, daradar; kita kit(-ina) 3. (soeben) ancak henüz 4. (als Antwort) zannetmem; degmede; olamayacak gibi görünüyor 5. (temporal) yapar yapmaz; Er ist ^ 25 Jahre alt. Yasi yirmibes ya var ya yok; Das Geld wird kaum ausreichen. Para pek yetisecege benzemiyor.

  • Türkçe

   (kaum)
   henüz; pek az; güçlükle

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.