jammern ne demek? jammern nedir? jammern anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   jammern

   Türkçe

   {'yanua:r} r ocak (ayı).

  • Türkçe

   feryat etmek, figan etmek; sızlanmak, yakınmak

  • Türkçe

   (intr.) l. dadüferyat etm.; vaveylä koparmak; figan etm.; hayiflanmak 2. (um) bs, birisi icin a^lamak 3. (über et.) bsden dolayi yakmip durmak 4. (stöhnen) inlemek, sizlanmak; es jammert mich... beni acmdinr; laut ^ und klagen ci|5;hk basmak; haykirmak; ahüvah etm. -schade esef esef; (vä esefa); Es ist ^ Büyük yaziklar olsun! Ist es nicht ^ darum? Yazik günah degil mi? 2tal n (irdisches) mihnethane

  • Türkçe

   (v.) ('yamırn)
   feryat etmek

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.