irgend ne demek? irgend nedir? irgend anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   irgend

   Türkçe

   {'irgınt} herhangi; hiç.

  • Türkçe

   hiç; herhangi

  • Türkçe

   l. herhangi (bir) 2. (in Fragen) hie 3. s. -wie; ^ etwas herhangi bir sey; Gibt es ^ etwas Schöneres? Bundan daha güzel hie olur mu? ^jemand herhangi birisi; so rase/! wie ^ möglich mümkün oldu^u kadar cabuk; wenn ich ~ kann eger herhangi bir suretle yapabilirsem; Sie werden ihm jede nur ^ mögliche Hilfe und Unterstützung angedeihen lassen. Yediiktidarlannda olan bütün yardim ve bütün müzahereti yapacaklardir.

  • Türkçe

   ('irgınt)
   herhangi; hiç

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.