ins ne demek? ins nedir? ins anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   ins

   Türkçe

   Osmanlıca


   insan.

  • Türkçe

   Osmanlıca


   İnsan

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   INS

   İngilizce

   agency of the U.S. Department of Justice responsible for enforcing the laws pertaining to the admission of foreigners into the United States-INS (Immigration and Naturalization Service)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   ins

   Türkçe

   (N.)
   iktidar partisi, iktidardakiler, girdiler

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   ins

   Türkçe

   {ins} in das'ın kısaltılmışı.

  • Türkçe

   in dasın kısaltılmışı

  • Türkçe

   (ins in das'ın kısaltılmışı

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.