ich ne demek? ich nedir? ich anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   ich

   İngilizce

   pron. (Old English) I, first person pronoun used to designate one's self (Obsolete)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   ich

   Türkçe

   balık bilimi

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   ich

   Türkçe

   {ıh} ben.

  • Türkçe

   ben

  • Türkçe

   ben, kendim; (va. od. hum. bendeniz; abdi äciz); ^ bWs. Benim. 2 n benlik, mevcudiyet, varlik, öz, nefis 2betontheit / benlik davasi 2bewußtsein n benlik suuru; Spaltung des -s psych. benlik ikilesmesi; tezaufu sahsiyet; Schwund des -s psych. benlik yitimi; ziyai sahsiyet -bezogen egosantrik 2erzählung / kahramanin bizzat kendi-sinin nakletti^i hikäye

  • Türkçe

   (ıh)
   ben

  • Almanca

   Ich

   Türkçe

   [das] benlik, ego

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.