epididimis yangısı ne demek? epididimis yangısı nedir? epididimis yangısı anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   epididimis yangısı

   Türkçe

   Veteriner Hekimliği Terimleri Sözlüğü


   Epididimis kanalında fibrin, nötrofil lökositler, çeşitli devrelerde parçalanmış spermalar, yıkımlanmış epitelyum hücreleri, makrofajlar ve dev hücrelerinin varlığıyla belirgin enfeksiyöz ve immünolojik nedenlerden kaynaklanan granülomatöz nitelikli epididimis yangısı, epididimitis.

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.