drive up ne demek? drive up nedir? drive up anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   drive up

   İngilizce

   v. come close while driving; approach while driving

  • İngilizce

   adj. accessible to clients who drive up in cars; designed in a manner that people can remain in their cars while served (drive-up hamburger place; drive-up window at a bank)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   drive up

   Türkçe

   (V.)
   yükseltmek, yukarı çekmek, arabayla gitmek

  • Türkçe

   yukarı çekmek

  • Türkçe

   yükseltmek

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.