dead heat ne demek? dead heat nedir? dead heat anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   dead heat

   İngilizce

   tie, condition in which two racers finish at the same time; (Politics) condition in which two candidates receive the same number of votes or are tied in pre-election opinion polls

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   dead heat

   Türkçe

   berabere biten yarış

  • Türkçe

   spor berabere biten yarış.

  • Türkçe

   iki ya da daha çok kimsenin ayni anda bitirdigi yaris

  • Türkçe

   İngilizce Deyimler Sözlüğü


   berabere biten yaris,yarista basbasa varis.

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.