besuchen ne demek? besuchen nedir? besuchen anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   besuchen

   Türkçe

   ziyaret etmek

  • Türkçe

   {bı'zu:hın} ziyaret etmek.

  • Türkçe

   ziyaret etmek; (okul, kurs, vb.) gitmek, devam etmek

  • Türkçe

   l. ziyaret etm.; ziyaretinde bulunmak; tesrif etm.; sereflendirmek 2. (Arzt) vizita yapmak; hastayi yokla-mak 3. (Konzert, Ausstellung usw.) dinlemege, görmege v.s. ye gitmek 4. (Schule) bir okula devam etm. 5. (Kurse, Vorlesungen usw.) takip etm. 6. (aufsuchen, vorbeikommen) b-ne ugramak 7. (häufig) ayagi (bir yere) alismak; (bir yeri) yol etm. 8. (regelmäßig) gelip gitmek; Er hat die Deutsche Schule in Istanbul besucht. Istanbul Alman Lisesinde okudu. 2 Sie uns bald wiederl Yine buyrun in^allah! Morgen werde ich Sie ^. Yann ziyaretinize gelecegim. nur mehr seltener besucht werden ragbetten düsmek; ein viel besuchter Ort seyyah ugragi

  • Türkçe

   (v.) (bı'zu:hın)
   ziyaret etmek

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.