ausstrecken ne demek? ausstrecken nedir? ausstrecken anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   ausstrecken

   Türkçe

   uzatmak

  • Türkçe

   {'ausştrekın} uzatmak, germek .

  • Türkçe

   uzatmak; dik tutmak, germek

  • Türkçe

   l. (Arm, Hand) a) uzatmak b) dik tufmak c) bse el atmak 2. (Glieder) germck; sich ~ L (der Länge nach) uzanmak, serilmek; sereserpe uzanmak; serilip serpilmek 2. (behaglich) yan atmak 3. (sich recken) gerin- mek

  • Türkçe

   (v.) ('ausştrekın)
   uzatmak, germek

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.