ankommen ne demek? ankommen nedir? ankommen anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   ankommen

   Türkçe

   varmak; ulaşmak; bağlı olmak

  • Türkçe

   {'ankomın} varmak, ulaşmak; bağlı olmak .

  • Türkçe

   varmak; yaklaşmak; beğenilmek

  • Türkçe

   intr. l. bir yere vasil olm., varmak, gelmek, ulasmak, muvasalat etm. 2. (Post) varit olm. 3. (recht- zeitig) yetismek 4. (gut, übel) iyi (bzw. kotü) karsilanmak 5. (gegen) rekabet etm.; boy ölcüsmek 6. (auf) a) (abhän- gen von) b-ne, bse bagli olm. b) (wichtig sein) ehemmi-yetli olm.; rol oynamak 7. (Anklang finden) begenilmek; hüsnükabul görmek; tutmak 8. (e-e Anstellung finden) yer, is bulmak; kapilanmak

  • Türkçe

   (v.) ('ankomın)
   varmak, ulaşmak; bağlı olmak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.