anfassen ne demek? anfassen nedir? anfassen anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   anfassen

   Türkçe

   dokunmak; ellemek; tutmak

  • Türkçe

   ... {'anfal} r hek. nöbet, kriz .

  • Türkçe

   ellemek, dokunmak; ele almak, tutmak; yardım etmek

  • Türkçe

   l. (berühren) ellemek; el sürmek; ilismek, dokun- mak 2. (in die Hand nehmen) tutmak; ele almak 3. (P.) fig. muamelc etm., hareket etm., davranmak 4. (anfangen) baslamak 5. (mithelfen) b-ne omuz vermek, yardim etm.; sich ~ l. (P.) el ele tutusmak 2. (S.) s. sich an- fühlen

  • Türkçe

   (v.) ('anfasın)
   1. el sürmek
   2. dokunmak, ellemek; tutmak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.