anfangs ne demek? anfangs nedir? anfangs anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   anfangs

   Türkçe

   başlangıçta; ilkin

  • Türkçe

   {'anfasın} el sürmek

  • Türkçe

   ilkin, önceden, önceleri, başlangıçta

  • Türkçe

   Adv. ilkin, baslangicta, evvelä, önceleri, bidayette, iptida; ~ wußte er es noch nicht; er erfuhr es erst später. Önceden bilmiyordu, sonra ögrendi. °buchstabe m ilk harf; inisyal; sie beiden -n dieses Wortes bu kelimcnin iki basi ^geschwindigkeit / ilk sürat; ilkel hiz ^gründe pl. iptidai malumat; elemanter bilgiler; esaslar ^stadium
   n l. (e-r Entwicklung) ilk merhale, ilk safha 2. (e-r Krankheit) baslangic devresi; et. im ~ unterbinden bir isin önüne gecmek, önünü almak; önlemek ^zeichen n Th. baslama zili

  • Türkçe

   ('anfangs)
   başlangıçta, ilkin

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.