anders ne demek? anders nedir? anders anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   Anders

   İngilizce

   n. male first name; family name; James Meschter Anders (1854-1936), U.S. doctor

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   anders

   Türkçe

   başka türlü

  • Türkçe

   {'andırs} başka türlü

  • Türkçe

   başka türlü, başka tarzda

  • Türkçe

   baska suretle; baska türlü, baskaca; jemand ~ diger biri; Das können Sie jemand ~ erzählen! l, Baska kapiya müracaati 2. (weismachen) Külähima anlatin! Yuttur- maca yok! niemand ~ benötigen gayre (od. ahare) muhtac olmamak; sich - besinnen fikrini degistirmek; caymak; Er tut es nun einmal nicht ~. Baska türlü yapamaz. Was aber, wenn die Sache ~ ausgeht? Ya, tahminin kof cikarsa ? Wie konnte es "- sein? öyle ya! Er ist ~ als sonst. Halinde bir hosluk var. Wir können so sein, aber (wenn es darauf ankommt) auch ~. Helva demesini de biliriz, halva demesini de. ~ werden tahavvül etm., hallenmek; nicht ~ können (als) (yapmaktan) baska bir sey yapamamak; darda (Dd. caresiz) kalmak; Er ist ganz ~ als ich. Benden cok farklidir.

  • Türkçe

   ('andırs)
   başka türlü

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.