abzahlen ne demek? abzahlen nedir? abzahlen anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   abzahlen

   Türkçe

   borcunu ödemek-taksitle ödemek

  • Türkçe

   {aptsa:lın} taksitle ödemek.

  • Türkçe

   ödemek, tediye etmek

  • Türkçe

   l. ödcmek, tediye etm. 2. (in Raten) azar azar, taksitle, inukassaten ödrmek 3. (als Teilzahlung entrichten) akont odemek; mahsuben vermek

  • Türkçe

   (v.) (aptsa:lın)
   taksitle ödemek

  • Almanca

   abzählen

   Türkçe

   saymak

  • Türkçe

   l. saymak 2, (abziehen) (ikarmak, tarh etm. Das kannst du dir doch an den fünf Fingern -! Bu, kendiliginden anlasilir! Die Teller sind abgezählt. Tabaklar sayilidir.

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.