abmagern ne demek? abmagern nedir? abmagern anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   abmagern

   Türkçe

   zayıflamak-kilo kaybetmek

  • Türkçe

   {'apma:gırn} zayıflamak, sıskalaşmak .

  • Türkçe

   zayıflamak, kilo vermek, cılızlaşmak

  • Türkçe

   zayiflamak; kilo kaybetmek; vücuttan düsmek; kötülemek, bozulmak, cilizlasmak, kurumak, tavsanla-mak, tazilamak, lagarlasmak; erim erim erimek zum Gerippe ~ iskeleti cikmak; bal mumu gibi erimek; abge- magert zayif, lagar; bir torba kemik; cani cebinde; etsiz cansiz; kuru kafes; Er ist gam ~. Surati kasik kadar kaldi.2ungs.kur/zayiflamarejimi

  • Türkçe

   (v.) ('apma:gırn)
   zayıflamak, sıskalaşmak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.