Verifier ne demek? Verifier nedir? Verifier anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   verifier

   İngilizce

   n. person or thing that verifies

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   verifier

   Türkçe

   saglayıcı

  • Türkçe

   gerçekleyici, saglayici

  • İngilizce

   Verifier

   Türkçe

   Mühendislik Terimleri


   Sağlayıcı

Fransızca  Fransızca » Türkçe Türkçe
  • Fransızca

   vérifier

   Türkçe

   gerçeklemek, gerçekleştirmek

  • Türkçe

   gerçeklemek, denetlemek; doğrulamak, teyit etmek

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.