Messing ne demek? Messing nedir? Messing anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   messing

   İngilizce

   n. interference, meddling; act of making dirty or untidy; eating in company; wasting time (Slang); involvement in an immoral or unethical situation (Slang)

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Messing

   Türkçe

   {mesing} s pirinç, sarı.

  • Türkçe

   [das] pirinç, sarı bakır

  • Türkçe

   n pirinc; san bakir -blech n pirinc levha -draht m pirinc tel -käfer m 20. san ambar böcegi -kreisel m Kspz. firdöndü -platte / pirinc tepsi; (größere) pirinc sini -schale/(im türk. Bad) hamam tasi M eßInstrument n ölcü aleti -kette / mesaha zinciri -kluppe / kornpas, mastar; cap gönyesi -latte / rnira, sähis -tisch m plancete -tischblatt n \ : 25.000 rnikyasmda olan harita -trupp m mil. ölcrne kitasi -uhr / ölcme saati -ung/ölc(ül)me

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.