Masse ne demek? Masse nedir? Masse anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   masse

   İngilizce

   n. (about billiards) slanted stroke made with the cue held perpendicular to the billiard table (especially to make the cue ball go around another ball that is in the way)

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Masse

   Türkçe

   n {'ması} e madde.

  • Türkçe

   [die] kitle, yığın, küme; madde; iflas masası

  • Türkçe

   / l. kütle, yigm 2. (Materie) madde 3. (Haupt") kismi azami; büyük kisim 4. (Volk) halk kütlesi 5. (Kon-ku^s^) ifiäs masasi; batkinlik yi^im 6. (Erb2) tereke 7. (Quantität) kemiyet, nicelik; e-e ^ l. (P.) kalabahk 2. (S.) büyük bir miktar; bircok, bir yi@;in; ya^mur; die breite ^ halkin ekseriyeti; dem Beispiel der großen ^ folgen sürüye katilmak

Fransızca  Fransızca » Türkçe Türkçe
  • Fransızca

   masse

   Türkçe

   kitle

  • Türkçe

   [la] yığın; topak, kitle; tüm; tokmak, balyoz

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.