Markt ne demek? Markt nedir? Markt anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Markt

   Türkçe

   ..e {markt} r pazar; piyasa.

  • Türkçe

   [der] pazar; çarşı; piyasa

  • Türkçe

   m l. pazar (yeri); carsi 2. (Handel) piyasa 3. (Absatz) mahrec; ^ abhalten pazar kurmak; — am Sonntag pazar pazan; auf den ^ bringen satisa (carsiya, piyasaya, pazara) cikarmak; Es sind noch keine Erdbeeren auf dem ^. ^iiek daha cikmadi. -analyse/piyasa analizi -aufseher/n pazarbasi, pazvant -bericht m H piyasa bülteni -bude / salas; pazar barakasi ^e^ (um et.) bs hakkinda pazarliga girismek 2fähig s. °gängig. -flecken m kasaba -forschung/ marketing ^gängig sürümlü, revacli, rayic; piyasada gecer -halle / üstü örtülü pazar yeri; hal -händler m pazarci -kenntnis / piyasa bilgisi -leute pl. carsi halki -platz m pazar yeri -preis m piyasa rayici; cari (od. rayic) fiyat -schreler m sarlatan 9schrelerisch sarlatan gibt; spektaküler -lasche/zembi l -wert m rayic klymet; cari fiyat

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.