Mache ne demek? Mache nedir? Mache anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   mache

   İngilizce

   n. plant of the genus Valerianella having edible leaves that are sometimes used in salad, corn salad

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Mache

   Türkçe

   {'mahı} e kd. gösteriş.

  • Türkçe

   [die] gösteriş, yapmacık

  • Türkçe

   f pej. gftsteris, gözboyama, yaldiz, kalay;y-n in der ^ haben F \. (ausschelten) güzeice giydirmek; papara vermek 2. (überreden wollen) kandirmaga cahsmak

  • Almanca

   MACHE

   Türkçe

   God of battle.

Fransızca  Fransızca » Türkçe Türkçe
  • Fransızca

   mâche

   Türkçe

   [la] frenk salatası, kış salatası

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.