Leib ne demek? Leib nedir? Leib anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   Leib

   İngilizce

   n. male first name; family name

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Leib

   Türkçe

   er {layp} r gövde, beden, vücut.

  • Türkçe

   [der] beden, gövde, vücut; karın, mide

  • Türkçe

   m l. vücut, beden, gövde 2. (Bauch) karın, batın 3. (Mutter2) rahim 4. (Taille) bei; ^ und Leben hayat; gesegneten -es sein gebe olm.; Er hat diese Erfahrung am eigenen -e gemacht. Bu tecrübe basindan gecti. am ganzen ^ zittern zangir zangir titremek; j-m auf den ~ rücken F b-ni sikistirmak, tazyik etm.; bei lebendigem ^ diri diri; canli olarak; mit ^ und Seele can ve gönülden; canla basla; Bleib mir vom ~! Üstüme varma! sich j-n vom ^ halten b-ni yanina yaklastirmamak

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.