Latte ne demek? Latte nedir? Latte anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   latte

   İngilizce

   n. milk (Italian); cafe latte, beverage that is made from espresso mixed with hot or frothed steamed milk

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Latte

   Türkçe

   lata; çıta

  • Türkçe

   n {'latı} e ince tahta parçası; sp kale direği.

  • Türkçe

   [die] lata, padavra, tiriz; kale direği; yüksek atlama sırığı

  • Türkçe

   /lata, padavra, tiriz, cita; lange ^ F spött. l. (Mensch spez. Frau) yali kazigi 2. uzun bir liste -n.kiste / kafes sandik -n.verschlag m tahtaperde; tahta havale -n.wcrk > n kafes -n.zaun m lata ile yapilan cit Lattich m bot. marul

  • Türkçe

   (n.) (e.) ('latı)
   ince tahta parçası; ((sp.)) kale direği

Fransızca  Fransızca » Türkçe Türkçe
  • Fransızca

   latte

   Türkçe

   [la] uzun tahta, lata; süvari kılıcı

İtalyanca  İtalyanca » Türkçe Türkçe
  • İtalyanca

   latte

   Türkçe

   s.m. süt.

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.