Kuckuck ne demek? Kuckuck nedir? Kuckuck anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Kuckuck

   Türkçe

   e {'kuku} r guguk kuşu.

  • Türkçe

   [der] guguk kuşu

  • Türkçe

   m l. 20. guguk kusu 2. hum. icra memurunun koydugu resmt mühür; zum ^1 Hay Allah beläsini versin! Hol dich der ^l (od. Geh od. Scher dich zum ^!) Cehennem öl! Dos weiß der ^1 Ne bileyim! -s.ruf m guguk kusunun ötüsü -s.uhr / guguklu (od. kuslu) saat -s.vögel pl. 20. guguksular

  • Türkçe

   (e.) (r.) ('kuku)
   guguk kuşu

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.