Kram ne demek? Kram nedir? Kram anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Kram

   Türkçe

   ..er {kra:m} r pılı pırtı; hırtı pırtı.

  • Türkçe

   [der] pılı pırtı, hırtı pırtı, uğraş, iş

  • Türkçe

   m l. (Habseligkeiten) van yogu; pilipirti 2. (7eug) hirdavat, hirtipirti; ufak tefek öteberi 3. (Schund) mezat mall; V: pofyos 4. (Angelegenheit) is; alter ^ hasir eskiler; eski püskü esya; j-m in den -^ passen F b-nin hesabina (od. isine) gelmek; Mit so lächerlichem ~ zerbreche ich mir doch nicht den Kopf! (spött.} Olur olmaz seylerle kafami yoramam. °en l. (herumsuchen) arastir-mak, kanstirmsk 2. (zu tun haben) (daima) yapilacak isi olm.

  • Türkçe

   (..er) (r.) (kra:m)
   pılı pırtı; hırtı pırtı

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.