Knüppel ne demek? Knüppel nedir? Knüppel anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Knüppel

   Türkçe

   sopa; cop

  • Türkçe

   - {'knüpıl} r sopa, değnek; cop.

  • Türkçe

   [der] sopa, değnek; cop; kumanda kolu

  • Türkçe

   m l. sopa; kaiin degnek 2. (im Flugzeug) dümen manivelasi 3. (im Auto) vites kolu 4. F (ungehobelter Kerl) yontulmami§ heilt; hamhalat, kaba saba adam 5. (in Berlin) bir nevi kahvalti sandvici;/-m e-n ^ zwischen die Beine werfen pazar bozmak; müskülät cikarmak; Da liegt der ~ beim Hund. Bu, olgunun sonurgusudur. Da sollte man wirklich einmal mit dem ^ dreinschlagen. Burada ancak zorbalik söker. -ausdemsack m Grimm kar-deslerin bir masalina göre bir sosyete oyunu (jödinosans) -dämm m bataklik arazide kaiin degnek kaldinmh yol ^dick: F Ich hobs ^. Biktim usandim. gleich ^ kommen (Unglück usw.) hep birden gelmek -voll F hincahinc dolu knurren l. (Hund) hirlamak, hirildamak, homurdanmak 2. (P.) minlda(n)mak, somurdanmak 3. (Magen) gurulda-mak; gurul gurul ötmek; gurgur etm.; karni zil calmak; (beim Pferd) lok lok etm. 4. (Knurrhahn) gork gork etm. -end mit -em Magen karni zil calan; V: habazan 9hahn m zo. (Fisch) l. (roter) kirlangicbahgi 2. (gestreifter) mazak 3. (grauer) benekli kirlangicbaligi 4. (kleinere Art) dervi§ -Ig l. homurdanan, mirildanan 2. (mürrisch) somurtkan, hinitici

  • Türkçe

   (r.) ('knüpıl)
   sopa, değnek; cop

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.