Jugend ne demek? Jugend nedir? Jugend anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Jugend

   Türkçe

   {'yu'gınt} e gençlik.

  • Türkçe

   [die] gençlik; gençler

  • Türkçe

   / l. genclik 2. (Kindheit) cocukluk 3. (P.) gencler, cocuklar, delikanlilar; nichts von seiner ^ gehabt haben gencli^ine doyamami§ olm. -erinnerung/genclik hatirasi -freund(in /) m cocukluk (od. genclik) arkadasi 9frlsch körpe, taze, taravetli, yosma -frische / körpelik. tazelik, taravet, yosmalik -gericht n cocuk mahkemesi -jähre pl. genclik yillan; in seinen -n genclik demlerinde -künde/ pedoloji, cocukbilim, etfaliyat 211ch l. genc 2. (Eigenschaft usw.) genclige has olan; in -em Alter gen^ yasmda; in e-m noch ^ zu nennenden Alter henüz genc denecek bir yasta; mit -er Figur genc yapili -liehe pl. 14 ilä 18 yaslan arasindaki gencler; (Sport a.) junyor(-lar) -liebe / ilk ask; ilk gözagnsi -recht n jur. cocuk hukuku -Schriften pl. cocuklara mahsus kitap(-lar) -stil m Yeni Üslup; Arnuvo -streich m genclik taskinligi -sünde / genclik kabahati -werk n (e-s Autors) genclik eseri -zeit/genclik zamani; bahar

  • Türkçe

   (e.) ('yu'gınt)
   gençlik

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.