Birth Certificate ne demek? Birth Certificate nedir? Birth Certificate anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   birth certificate

   İngilizce

   legal birth document, legal document stating details of a child's birth

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   birth certificate

   Türkçe

   doğum belgesi, nüfus kaydı

  • Türkçe

   nüfus kâğıdı.

  • Türkçe

   doğum belgesi

  • İngilizce

   Birth Certificate

   Türkçe

   Mühendislik Terimleri


   Doğum Belgesi

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.