Ausverkauf ne demek? Ausverkauf nedir? Ausverkauf anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Ausverkauf

   Türkçe

   satış-tasfiye satışı

  • Türkçe

   {'ausferkauf} satış, tasfiye satışı .

  • Türkçe

   [der] tasfiye satışı, likidasyon

  • Türkçe

   m l. (Tota^) tasfiye satisi; likidasyon 2. (Rest- verkauf) bakiye; hurda veya modasi (bziv. mevsimi) gec- mis olan malm satisi °en hepsini satmak °t l. (V..Ire) hepsi satilmis; bir teki kalmamis; kapanln elinde kairnis 2. (Konzert, Theater) hie bös yer kalmamis 3. Th. I<;I;I:ILI gise>

  • Türkçe

   ('ausferkauf)
   satış, tasfiye satışı

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.