Antidot ne demek? Antidot nedir? Antidot anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   antidot

   Türkçe

   isim
        bakınız panzehir.

  • Türkçe

   Güncel Türkçe Sözlük


   a. (antidot) Panzehir.

  • Türkçe

   Su Ürünleri Terimleri Sözlüğü


   Panzehir.

  • Türkçe

   Veteriner Hekimliği Terimleri Sözlüğü


   Herhangi bir zehir veya ilacın zararlı etkisini engelleyen veya ortadan kaldıran madde, panzehir.

Türkçe  Türkçe » İngilizce İngilizce
  • Türkçe

   antidot

   İngilizce

   antidote

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Antidot

   Türkçe

   Gegengift

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.