Ansicht ne demek? Ansicht nedir? Ansicht anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Ansicht

   Türkçe

   görüş; kanaat; fikir; düşünce; görünüm

  • Türkçe

   en {'anziht} e görüş, fikir düşünce; görünüm .

  • Türkçe

   [die] görünüm, manzara, tablo; panorama; fikir, görüş, düşünce

  • Türkçe

   / l. (Rundblick) panorama 2. (Anblick. Bild) manzara, nezaret, temaşa, tablo 3. (Standpunkt) görüş, bakım; noktai nazar 4. (Überzeugung) kanı, kanaat 5. (Meinung) fikir, düşünce, mütalaa, mülähaza, oy, hüküm, rey 6. (irrige) zehabı batıl 7. (Durchsicht) gözden geçirme; zur ~ schicken örnek olarak göndermek; Hierüber kann man verschiedener ^ sein. Bu mesele hakkinda muhteiif fikir beyan edilebilir. meiner ~ nach fikrimce. fikrime göre, bence, zannımca; j-s ~ teilen b-nin fikrine iştirak etm.; was ist Ihre ~ hierüber? Bu hususra reyiniz nedir? seine ~ ändern fikrini degistirmek; Seine ~, man braucht nur mit den Fäusten dreinzuschlagen . . . Onun vur abalıya hesabı . . .; der ~ sein, daß olduğu (olması) kanaatinde olmak. °ig: ~ werden (m. Gen.) l görmek, müşahede etm. -s.(post)karte f manzara kartı; resimli kartpostal; panaroma kartpostalı; Herrrsteller m von -n kartpostalci; panaroma kartpostalcisi: Herstellung (und Vertrieb) von -n kartpostalcilık -s.sache f görüş meselesi; Das ist ~. Bu, herkesin hükmüne bagli. -s.sendung / secilmek üzere gönderilen (kitaplar v. s.) -s.skizze / mil. manzara krokisi

  • Türkçe

   (en.) (e.) ('anziht)
   görüş, fikir düşünce; görünüm

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.