Anastigmat ne demek? Anastigmat nedir? Anastigmat anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » İngilizce İngilizce
  • Türkçe

   anastigmat

   İngilizce

   anastigmatic

Türkçe  Türkçe » Almanca Almanca
  • Türkçe

   anastigmat

   Almanca

   Anastigmat m

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   anastigmat

   İngilizce

   n. lens without astigmatism

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Anastigmat

   Türkçe

   anastigmat

  • Türkçe

   ni phot. anastigmat 9isch anastigmatik

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.