Acrocyanosis ne demek? Acrocyanosis nedir? Acrocyanosis anlamı - nedemek.org

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   acrocyanosis

   İngilizce

   n. condition which results in blueness of the limbs (Pathology)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   acrocyanosis

   Türkçe

   akrosiyanoz

  • Türkçe

   Biyoloji Terimleri


   akrosiyanoz

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Acrocyanosis

   Türkçe

   blaue Verfärbung der Körperenden

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.