Absage ne demek? Absage nedir? Absage anlamı - nedemek.org

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Absage

   Türkçe

   ret-olumsuz yanıt-bir haberin geri alınması; bir emrin
   iptali-aksi bir emir-itizar

  • Türkçe

   n {'apza:ge} e ret, olumsuz cevap .

  • Türkçe

   [die] ret, olumsuz yanıt; emrin iptali

  • Türkçe

   / l. ret; menfi cevap 2. (Widerruf) bir haberin geri alinmasi; bir emrin iptali; aksi bir emir 3. (Entschuldi- gung) itizar; e-e ~ erteilen ret cevabi vermek ^n l. ret cevabi vermek; reddetmek 2. (et.) b§in vukua gelmeye- cegini bildirmek 3. (widerrufen) ilk verilen emri nakzeden bir emir vermek; verdigi emri bozmak; (Bestellung) geri almak 4. (Einladung) itizar etm. 5. (entsagen) vazgecmek, tövbe etm.

  • Türkçe

   (n.) (e.) ('apza:ge)
   ret, olumsuz cevap

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.