Abortus ne demek? Abortus nedir? Abortus anlamı - nedemek.org

Türkçe  Türkçe » Türkçe Türkçe
  • Türkçe

   abortus

   Türkçe

   Veteriner Hekimliği Terimleri Sözlüğü


   Yavru atma.

İngilizce  İngilizce » İngilizce İngilizce
  • İngilizce

   abortus

   İngilizce

   n. aborted or miscarried fetus (Medical)

İngilizce  İngilizce » Türkçe Türkçe
  • İngilizce

   abortus

   Türkçe

   düşük ürünü

  • Türkçe

   Biyoloji Terimleri


   düşük ürünü

Almanca  Almanca » Türkçe Türkçe
  • Almanca

   Abortus

   Türkçe

   çocuk düşürme

Yukarı Çık

NeDemek.org anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Hollandaca (Flemenkçe), Yunanca, Japonca, Lehçe, Osmanlıca ve bir çok dilde sözlük anlamı ve çevirilerine pratik bir şekilde cevap veren çok dilli ve kapsamlı bir sözlük ve bilgi kaynağıdır.

"Ne demek?" ve "Nedir?" gibi sorularınıza cevaplar bulabilir ve kelime anlamlarını öğrenebilir, atasözleri, deyimler ve türetilmiş kelimelere bakabilirsiniz.

Türkçe bilim terimleri sözlüğü veritabanında bir çok konuda terimler ve anlamlarına ulaşabilirsiniz. Veritabanında yer alan Türkçe kelimeler TDK - Türk Dil Kurumu - sözlük anlamı referans alınarak eklenmiştir.


Nedemek.org kelime araçları kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanımı kolay kelime yardımcılarıdır. Kelime bulucu ve bulmaca sözlüğü kullanmanın kelime hazinenizi geliştirmenize, kelimeleri doğru bir şekilde öğrenmenize ve karışık harflerden oluşan bir kelimeden yeni kelimeler bulmanıza, bulmacalarda takıldığınız kelimeleri bulmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.